1. pl
  2. en
  3. ru

whitening

szampon wybielający

 

Specjalistyczny szampon wybielający przeznaczony dla zwierząt o białym umaszczeniu - szczególnie dla psów wystawowych oraz psów z mocno zabrudzoną szatą. Jego naturalne związki czyszczące pozyskiwane z orzecha kokosowego doskonale domywają i pielęgnują włosy pozostawiając je odżywione i lśniące. Szampon zawiera wyciąg z owoców czarnej jagody

o właściwościach wybielających oraz usuwający przebarwienia. Dzięki wysokiej zawartości ekstraktu z liści aloesu działa łagodząco oraz pobudza wzrost włosów poprzez regenerację komórek mieszków włosowych. Łagodny charakter zastosowanych związków myjących oraz dodatek wyciągu z róży jerychońskiej sprawiają, że szampon doskonale nawilża wrażliwą skórę białych psów oraz łagodzi świąd i podrażnienia. Ekstrakt z kwiatów plumerii intensywnie pielęgnuje włosy oraz sprawia, że dobrze się rozczesują, są łatwe do ułożenia i nie mają tendencji do kołtunienia.

Szampon nie elektryzuje włosów i ich nie napusza.

 

 

 

Produkt zawiera:

wodę, łagodne związki myjące pozyskiwane z orzecha kokosowego, ekstrakt z owoców czarnej jagody, ekstrakt z róży jerychońskiej, ekstrakt z liści aloesu, ekstrakt z kwiatów plumerii, konserwanty o jakości spożywczej (sorbinian potasu, benzoesan sodu).

 

 

dostępne pojemności:

 

250ml - koncentrat 1:20

500ml - koncentrat 1:20

1L          - koncentrat 1:20

5L         - koncentrat 1:20

 

Strona główna | O nas | Blog | Usługi | Kontakt 

© Green Leaf 2018